bir kölenin günlüğü

Ben Bir Aptal köleyim

Aptal köle

‘Ben bir aptal köleyim! Ben salak, şımarık, ukala, aciz bir köleyim! Ben safsalak bir köleyim! Ben Efendisine muhtaç olan ve bunu hala anlayamayan kendini beğenmiş bir köleyim! Ben o kadar bir salağım ki, neyin ne olduğunu unutan, saygısız bir köleyim! Ben her boku yanlış yapan, köle sıfatını bile hak etmeyen, zavallı birisiyim! Ben Efendisine karşı nasıl davranmasını bilmeyen bir mahlukum! Yarım aklı ile kendini bir bok sanan bir sap şalım! Ben Efendisinin bırak kölesi olmayı, kapıda aciz bir sokak köpeği olmayı bile hak etmiyorum! Ben kendini Efendisine saçma sapan şeylerle ispat ettirmeye çalışan, salakların en önde gideniyim! BEN BİR HİÇİM !!!’

Bunları defalarca kendi kendine sesli bir şekilde dışarda yağmurun altında yürüyüş esnasında sayıklayan, gözlerinden oluk oluk yaşlar akıtan… yine hatasını geç anlayan ve boktan pişman olan, perişan zavallı bir köle…!

Şuan kendime çok kızıyorum.. o kadar bir kızıyorum ki, kendimi cezalandırmak istiyorum. Hiç aklımın ucuna dahi gelmezdi, fakat raptiyelerin bana vermiş olduğu acıyı hissetmek istiyorum. Acıyı hissettiğimde kendimi daha rahat hissedeceğim sanki.
Acı hissi kendime olan kızgınlığımı alacak sanki. Canımı acıtmak, yakmak istiyorum.

Nasıl birşey oldum ben böyle? Ne köle ruhumu, nede eski benliğimi hissediyorum. Kaşlarım çatık, omuzlarım düşük, ne yarım nede bir bütünüm… bunalımdayım, depresyondayım, bir buhran geçiriyorum sanki.
Uyku desen yok, doğru düzgün yemek de yemedim. Herhalde bilinçaltı kendimi cezalandırıyorum? Bilmiyorum.

Azimliyim, çünkü başarmak istiyorum, inat ettim kendimle, çünkü başarmak için kendimle inatlaşıyorum, kendime savaş açtım. Evet, bu doğru kelime sanırsam. Kendimle bir iç savaşındayım. Bin tarafta gururlu, kendini bir bok sanan ‘ben’, diğer tarafta itaatkar ruhlu Efendisinin güzel kölesi Aşeyra. Tek bildiğim şey ikisi bir arada yürümüyor, anlaşamıyorlar, olmuyor, yapamıyorum, zaten istemiyorum.
Efendisine karşı gelen küçük aptal kız oluyorum, ikisi bir arada olunca…

YA ben kimim ki, neyim ki, benim ne haddime kendi alanında ve birçok başka alanda tecrübe edinmiş bir Efendiyi sorgulamak veya saçma fikirlerle bir takım şeyler önermek?
Sen kendini ne sanıyorsun kızım? Kendine gel haddini bil! Sen Efendin olmadan bir hiçsin, koca bir hiç. Sen Efendinin ayaklarının altındaki yeri bile hakketmiyorken, nedir bu afran tafran çok bilmişliklerin? köle olmayı hep arzulayan kişi nasıl olurda bir anda her şeyi unutabiliyor?

Off sigara üstüne sigara. Kendimi toparlamalıyım. Yine aktı gözlerden ne varsa. Aynaya bakacak halim bile yok. Çünkü biliyorum ki aynanın içerisinde kendine nefret dolu bakan iki çift gözle karşılaşacağım. Rimeli çenesine kadar akmış, salya sümük akmış, salak çirkin bir yüzle karşılaşacağım. Kendimden şuan nefret ediyorum! Evet, nefret ediyorum… ve görmek istemiyorum.

İşte ben buyum. Efendisini üzen aptal salak köle.

Aşeyra

Aşeyra

Siz daima benim ışığım ve yol gösterenim olacaksınız. Siz var olduğunuz sürece Aşeyra Aysu Asel köleniz hergün yeniden doğacak. İyi ki varsınız canım Efendim.
Aşeyra

Aşeyra'nın Yeni Yazıları (Hepsini Göster)

5 Responses to Ben Bir Aptal köleyim

 • Ben de köle olmak istiyorum. Boy 165…hoşuma gidiyor.

  Yazı ve facebook bağlantısı sitemiz tarafından silindi.

  • MasterDaPain

   Merhaba, umarım arayışınızın sonunda gönlünüzde yatan insanı bulursunuz. Lakin burası arayışınız için kısmen yanlış yerdir. Bizde bu tür çağrıyla kimseyi bulamazsınız. Ama bir kölenin yolunu takip ederek, belki kendinize uygun örnekler ve yardımlar alırsınız. Biz size başarılar diliyoruz.

   • Master DaPain bakiyorumda erkek köle basvurular geliyor 😀 Aşeyra yakin zamanda bay bayan bir cok kisi tarafindan kiskanilcak gibi görünüyor.. hadi hayirlisi 😛

    Aşeyra seni gercekten taktir ediyorum. Ve cok sanslisin! Patronumun kiymetini bil 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yorum
hilalsu: ŞUAN NERDE NE YAPTIĞINI ÇOK...
Aşeyra: Thanks a lot Janelle :)...
Janelle: Well I saw your falaka video a...
MasterDaPain: Yeni bir doğuş, yeni adımla...
Owk Simon: Merhaba Aşeyra hanım..İçin...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...
Aşeyra: Öncelikle Halit bey yorumunuz...
Aşeyra: Asya hanım desteklerinizden ...
Aşeyra: Bana tutkuyu da aşkı da Efen...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...