bir kölenin günlüğü

Kendimi Falakada Hayal Ettim

Falaka Hayalim
Bugün Efendim bana kendi çekimlerinden 45 dakikalık bir falaka videosu gönderdi. Video zaten yüklenirken ayrı bir heyecanlıydım. Önceki izlediğim çoğu videolar kısa tanıtım fragman şeklinde olduğu için, çok fazla doyuma ulaştığım söylenemez. Bir an önce videoyu izleyip merakımı, heyecanımı gidermek istiyorum. Sonunda video geldi! Efendim´den izin alıp videoyu izlemeye başladım.

Güzel, olgun bir kadın konuşuyor videonun başında, belli ki Efendim kamera arkasındaydı. Güzel bir kadın, bakımlı, hoş görünümlü. Yüzünde bir maske var, gözlerini tam seçemiyorum. Kameraya mı, yoksa Efendime mi bakıyor bilemedim. Kadının sesi ince, sakin, birazda çocuksu gibi sanki. Çocuk ruhlu olgun bir bayan olduğunu düşünüyorum. Hisler ve falaka üzerine kısa konuşulduktan sonra falaka sahnesi geldi.

Falaka sahnesi ile birlikte Efendimde geldi kamera karşısına, yüzü her zaman ki gibi görünmüyor. Fakat hayranı olduğum sesini duyabiliyorum. O kadar hoş geliyor ki kulağa. Efendimin Türkçe konuşmasına alışkın olduğumdan dolayı, Almanca konuşması bana tuhaf geldi. O an anladım ki, Efendimin Türkçe konuşmasını daha çok seviyorum 🙂 Efendim bir telefon görüşmemizde ‘benim bir gülüşüm var, o nu duyduğunda bil ki, sadistliğim üstümde’ şeklinde bir cümle kurmuştu. Ben galiba bu gülüşü bu videoda duydum. Alaycı fakat kararlı bir gülüş 🙂 Bu gülüşünden sonra videoda ‘Biliyorum çok sadistim!’ cümlesini duyduğumda kendi kendime gülümsemeye başladım. Ve tuhaf olan şey, Efendimin sadistliği beni oldukça tahrik etti 🙂

Falaka esnasında Efendimin gözlerini görmedim, ama eminim ki, Efendim gözlerini bir an olsun kadının üzerinden ayırmadı.

Sopayı her defasında daha sert indiriyor kadının tabanlarına. İçim gidiyor resmen. Kendimi o an orada hayal etmeye başladım. Ben olsam ne yapardım acaba? Barım barım bağırır mıydım? Yoksa dişimi sıkar, sabır mı ederdim? Belki beni bağırtacak bir durum olmaz? Belki bundan inanılmaz haz alacağım? Bu soruların cevabını ancak bir falakadan sonra verebileceğim. O günü sabırla beklemedeyim!

İzlediğim falaka videosunda sadistliği gördüm. Ama hissettiğim şeyler farklıydı. Karşılıklı olan bir alışverişi hissettiklerim! İki insanın karşılıklı güven ve tutkuyu hissettim.

Belki biraz fazlaca duygusal düşünüyorum, belki biraz fazla duygusal açıdan bakıyorum. Falaka uygulaması yaşamadım. Bugüne kadar hiç kimse bana isteyerek ve karşılıklı anlaşarak fiziksel acı vermedi. Nasıl bir his nasıl bir duygu olduğunu bilmiyorum. Fakat tek bildiğim bir şey var, ilklerimi Efendimle birlikte yaşamak istiyorum.

Aşeyra

Aşeyra

Siz daima benim ışığım ve yol gösterenim olacaksınız. Siz var olduğunuz sürece Aşeyra Aysu Asel köleniz hergün yeniden doğacak. İyi ki varsınız canım Efendim.
Aşeyra

Aşeyra'nın Yeni Yazıları (Hepsini Göster)

One Response to Kendimi Falakada Hayal Ettim

  • Merhaba Aşeyra hanım..İçinizden gecen duyguları ne güzel yazarak yansıtmısınız..Bir gün “O tatlı açı” yı Falakayı datmanız dilegim ile…Saygılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yorum
hilalsu: ŞUAN NERDE NE YAPTIĞINI ÇOK...
Aşeyra: Thanks a lot Janelle :)...
Janelle: Well I saw your falaka video a...
MasterDaPain: Yeni bir doğuş, yeni adımla...
Owk Simon: Merhaba Aşeyra hanım..İçin...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...
Aşeyra: Öncelikle Halit bey yorumunuz...
Aşeyra: Asya hanım desteklerinizden ...
Aşeyra: Bana tutkuyu da aşkı da Efen...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...