bir kölenin günlüğü

Keşke Beni Boşaltsa

Keşke Beni Boşaltsa

Canım Efendimin bana en son vermiş olduğu görevimin belirli bir süresi yoktu. Yani bugün veya yarın yapacaksın demediği için elimden geldiğince uzatmaya çalıştım, çünkü pek hoşlanmadığım bir görev verildi.
Fakat tek bir sorun vardı, verilen görevimi gerçekleştirmediğim sürece orgazm yasağı vardı. Aslına bakarsanız, zekice bir süre verilmişti. Çünkü bir Efendi malını bilir, tanır! İki gün dayanır en fazla üç gün dayanır, kıvrım kıvrım kıvranır, boşalmadan duramaz, görevini uslu uslu yerine getirir ve orgazm olmayı hak eder.

Aynen bu şekilde oldu zaten 🙂 Üç gün verilen görevimi erteleyebildim. Üçüncü günü doluluk hissi ile uyanmamla başladı. Bu görev işi olmasaydı zaten sabah Efendime yazar, boşalmak için izin alırdım. Fakat bu durumda bunu istemem çok yanlış olurdu ve ağzımın payını alırdım. Görevim olan lavmanı sabah sabah kullanmakta istemeyince, akşamı beklemekten başka çarem yoktu. Gün içerisinde boşalma isteğimi kaç kez hissettim bilmiyorum. Sürekli aklım vibratörün amımda titremesindeydi. Aklıma geldikçe lavman görevimi gerçekleştiresim geliyor. Hiç sevmediğim, iğrenç bulduğum lavman uygulaması bir anda kurtarıcı pozisyonunu alıyordu. Yeter ki boşalayım, yeter ki orgazm olayım düşüncesi birçok istemediğim şeyi her an yaptırabilecek kapasitesine sahip, ben bunu anladım 🙂

Ve beklenen an geldi, evimdeyim en rahat olduğum ortamdayım. Bir an önce olsun ne olacaksa modundayım. Efendime mesajla görevimi gerçekleştireceğimi belirttim, ufak talimatlardan sonra doğruca lavmanı alıp banyoya gittim. Emin ve sanki her gün bunu yapıyormuş gibi lavmanı kutusundan çıkardım. Önce güzelce yıkadım temizledim, ılık su hazırladım… İlk lavman uyguladığım gün geliyor aklıma, nasılda korkmuştum lavmanın ucundan. Plastik ucu ne kadarda büyümüştü gözümde. Halbuki hiçte o kadar ürkütücü değildi.
Her şey hazır durumda, lavmanı kapı askısına astım ve soyunmaya başladım. Bu işlemleri yaparken tuhaf olan şey, aklımda pek bir şey yoktu. Hiç bir şey düşünmedim, sadece yaptım. Hortuma bağlı olan plastik ucunu aldım ve kremledim.

Bir köleye yakışan köpek pozisyonuna geçtim. Lavmanın plastik ucunu sakince göt deliğime sokmaya başladım. Kremden dolayı gayet güzelce içime doğru kaydı. Herhalde ilk yaptığımda yeterince kremlememişim.
İçime kaydığını hissettiğimde, benim boşalma arzusunu tetikledi sanırsam 🙂 Hoş bir zevk duydum…
İçim ılık şu ile dolmaya başladı. Bu defa defalarca değil de, bir çırpıda lavmanın içindeki ılık suyu içime akmasını sağlayacaktım. Görevim buydu! Bir litrelik şu içimi doldurmaya başladı. Sürekli kapıda asılı duran lavman kutusuna bakıyorum, ne bitmek bilmeyen bir litre su bu!!!

Ilık şu içimi doldurdukça tuvalete gitme hissi daha da artıyor.
Başımı yere koyup, biraz öne doğru geriliyorum. Böyle yapınca su daha çabuk içimi dolduruyor sanki. Bir an önce bitsin istiyorum ve gözlerimi kapatıp dişlerimi sıkıyorum. İyice ağrımaya başlıyor, içimdeki su deliğimden dışarı taşacakmış gibi bir korku kapladı ve götümü sıkmaya başladım. Deliğimin içinde duran sert plastik ucunu şimdi daha da çok hisseder oldum. Hiç sikilmemiş dar deliğimde duran lavmanın plastik ucunu iyice sıkıştırıyorum. Bunu yaparken canım acıyor fakat bir o kadarda hoş.

Şimdi Efendim olsa keşke ve beni boşaltsa. Çılgınlar gibi tüm deliklerimi sikse. Of iyice azıyorum. Ne zaman bitecek bu lanet lavman. Karnımdan guruldamalar geliyor. Zamanı geldi geçiyor bile tuvalete gitmeliyim, fakat hala su bitmedi. Biraz daha dayanmalıyım, az kaldı!
Tuvalete bütün sıvıyı içimden çıkardıktan sonra, Efendime mesajla bitirdiğimi bildirdim. Duşa girip ve orada kendisini hayal ederek boşalmak için izin istedim Efendimden. Sağ olsun beni kırmadı canım Efendim ve izin verdi.
Sevinçli çocuk gibi küvete girdim. Önce güzelce temizlendim, bedenimi sabunlarken meme uçlarımın ne kadar sertleştiğini fark ettim. Sabunlu ellerimle uçlarına dokundum, hafifçe sıktım. Elektrik çarpmış gibi bu hafif sert dokunuşları karnımda hissettim. İyice zevke geldim. Kendimi okşuyorum, bedenimi bu yeni hislerle yeniden keşfediyorum sanki.
Efendimi arkamda hayal ediyorum.

Memelerimi okşuyor ve uçlarını canımı acıtırcasına sıkıyor. Oradan ıslak kalçalarım sertçe kavrayıp beni kendine doğru çekiyor. Efendimin parmağını göt deliğimde gezdirdiğini fark ediyorum. Hafifçe öne eğilip göt deliğimi daha rahat okşamasını sağlıyorum. Daracık deliğim açılıp kapanıyor etrafında parmağını gezdirdikçe. Bir an önce girsin istiyor. İnanılmaz bir zevk bu. Vibratörümü alıp amcığıma sürtmeye başlıyorum. Zevke geldikçe, göt deliğimin dolmasını daha çok arzuluyorum. Efendimin parmağını içime çekmeye başlıyorum. Ve aynı anda vibratörü am deliğime sokuyorum. Efendimin parmağı vibratörün titreşimini hissediyor. Vibratör ve parmağın arasında incecik etten bir duvar var sanki. Sertçe girip çıktıkça göt deliğim iyice alışmaya başlıyor, orgazm olmamak için direniyorum. Bu güzel zevki olabildiğince uzun tutmaya çalışıyorum, hiç bitmesin istiyorum.

Bu direncimden dolayı karın bölgesinden kasılmalar meydana geliyor, kasıldıkça göt deliğimi siken parmak daha çok derinlerime iniyor. Efendim parmağını zorlamaya başlıyor artık, her milimini içimde hissediyorum. Sokup çıkarıyor… Beni aşağıladığını duyuyorum.
‘Bu daha ne ki, benim küçük orosbum? Senin daracık hiç sikilmemiş göt deliğini sikerken dağıtacağım!’
Bu cümlelerle birlikte çok şiddetli bir boşalmaya şahit oldum. İnanılmaz derecede tüm bedenim sarsılıyor, dizlerimin bağı çözülüyor. Düşmemek için elimle küvetin kenarından tutunuyorum. Hızlı ve derin derin nefes alıp veriyorum.

Elimde duran vibratör hala titremeye devam ediyor. Az önce göt deliğimde olan orta parmağım gözüme takılıyor hafif bir kırmızılık var üzerinde. Galiba birazcık fazlaca zorladım! Yoğun şehvet ve zevk arasında, tırnaklarımın uzun ve ne kadar keskin olabileceğini düşünemedim.

Bu güzellikleri sizinle yaşamama izin verdiğiniz için sonsuz teşekkürler canım Efendim 🙂

Saygılarımla köleniz Aşeyra

Aşeyra

Aşeyra

Siz daima benim ışığım ve yol gösterenim olacaksınız. Siz var olduğunuz sürece Aşeyra Aysu Asel köleniz hergün yeniden doğacak. İyi ki varsınız canım Efendim.
Aşeyra

Aşeyra'nın Yeni Yazıları (Hepsini Göster)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yorum
hilalsu: ŞUAN NERDE NE YAPTIĞINI ÇOK...
Aşeyra: Thanks a lot Janelle :)...
Janelle: Well I saw your falaka video a...
MasterDaPain: Yeni bir doğuş, yeni adımla...
Owk Simon: Merhaba Aşeyra hanım..İçin...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...
Aşeyra: Öncelikle Halit bey yorumunuz...
Aşeyra: Asya hanım desteklerinizden ...
Aşeyra: Bana tutkuyu da aşkı da Efen...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...