bir kölenin günlüğü

Kıskanmak ve Kıskançlık

Kıskanma Kıskançlık Sarı Gül

Canım Efendim beni kölesi olarak kabul etmeden önce bir soru sormuştu.

‘Benim tek kölem sen değilsin, bunu kabul ediyormusun?’ o gün kabul ediyorum demiştim ve bu cevabımın sonuna kadar arkasındayım. Yine aynı şeyi sorsa, yine aynı cevabı veririm. Elbette kabul ediyorum, aksini bu güne kadar hiç düşünmemiştim.

Son günlerde kendimce iç savaşımın günden güne artığını söyleyebilirim. İç savaşım derken, sürekli kendimle bir çelişkideyim. Bu durumdan oldukça sıkılıyorum, fakat bir türlü kurtulamıyorum. Başaramıyorum! Bunun nedenini de bilmiyorum. Bazen kendimi bir boşlukta hissediyorum ve bunu dışarıya yansıtıyor olmalıyım ki, çevremde bazı kişiler tarafından tuhaf sorularla karşı karşıya geliyorum. ‘Hasta mısın?’, ‘Neyin var?’, ‘Yine daldın uzaklara! Hayırdır?’… Artık bunları duymaktan bıkar oldum. Elimde değil, kendimde bile fark etmediğim bu hallerimi çevremdekilerin fark ediyor olması, beni oldukça sinirlendiriyor. Çünkü ben daima kendimle ve çevremde olan bir takım şeylerle ilgili hakimiyeti pek bırakmak istemeyen bir kişiliğe sahibim. Bu ‘özelliğim’ elbette BDSM yaşantımı olumsuz etkiliyor. Bunun zaten Efendimde farkında, çok önceden söylemişti bunu bana. Fakat ben her defasında aynı saflığımla, ‘bununda üstünden gelirim’ düşüncesi ile tam tersini yapıyorum. Alında tamda bu cümleyi, yani ‘bununda üstesinden gelirim’ demekle bile hata ediyorum. Niye üstesinden gelme gibi bir zorunluluk hissediyorum kendimde? Neden bir şeyleri sürekli başarma çabasındayım? Neyi kime ispat edeceğim? Neden, neden, neden ?????

Neden kabuğumdan çıkamıyorum 🙁 ? Halbuki o kadar çok istiyorum ki. Bu sorular beni o kadar strese sokuyor ki, o kadar yoruyor ki, kendimi anlamaktan güçlük çekiyorum. Bu benim psikolojimi altüst ediyor. Bu süreç normal mi değil mi, yoksa aklımı mı kaçırıyorum bilmiyorum.

Bugün canım Efendime çok saygısızca davrandım. Bugün ilk kez Efendimi bu kadar kıskandım ve kıskançlık ettim. Şuan bunları kendime bile itiraf ederken, utancımı yüzümde hissediyorum. Bu davranışımdan dolayı çok utanıyorum. Pişman mıyım? Sanırsam pişman değilim çünkü bazı şeyleri öğrenmek ve bilmek için önce yaşamak gerekiyor. Fakat kıskançlığımın boyutu çok çirkin gerçekleşti, o kadar çirkindi ki, Efendime kafa tutmaya yetti. Fakat o an tahammül edemedim, önce uzaklaşmaya çalıştım. Fakat bu uzaklaşma beni daha da tetikledi. Sakinleştireceğine ve kafamı toparlayacağına daha da büyüdü. O kadar büyüdü ki, ilk fırsatta Efendime patladım. En tuhaf olan şey, Efendim bana bu davranışımdan dolayı ceza vermedi. Halbuki ben o sıra düşüncelerimi ve tavırlarımı, her ne kadar dışa vursam da, o an yanlış buluyordum. Yani doğru olmadığını bile bile, kendime engel olamıyordum. Ve galiba bu yüzden çok ileri gittiğimi düşünüyorum.

Efendime karşı gelirken ve kafa tutarken, Efendimin bana göstermiş olduğu sabrın karşısında ben ezildikçe ezildim. Hatta bir ara o kadar çok canımın acıtmasını istedim ki, daha da ileri gidebileceğimden korkup izin aldım ve kısa hava almaya çıktım. Şimdi düşündüğümde, iyi ki bunu yapmışım, çünkü temiz hava ‘KENDİNE GEL AŞEYRA!” dememi sağladı.

Geri döndüğümde, Efendimle bu konuyu ve bir kaç konuyu daha uzun uzun konuştuk.

Kıskanmak hissi her sağlıklı insanda var olan bir şey, doğanın kanunlarından. Elbette ki bende kıskanırım Efendimi, bundan daha doğal ve daha güzel şey ne olabilir ki bir köle Efendi ilişkisinde? Fakat kıskanmak ve kıskançlık arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünüyorum. Bugün ben sadece kıskanmadım, bugün kıskançlık ettim. Bundan dolayı canım Efendime karşı saygısızlık ettim.

Canım Efendim, biliyorum bugün sizi kızdıracak hoş olmayan şeyler yaptım yine. Bugün kendime hakim olamadığım için beni bağışlayın. Kıskanmanın ve kıskançlığın farkını öğrendim sizin sayenizde.

Bugün size kızgındım öfkeliydim, fakat aynı zamanda tutunacak tek limanımda sizsiniz.

Saygılarımla Canım Efendim

Kıskançlığından ötürü kendinden utanan köleniz Aşeyra

Aşeyra

Aşeyra

Siz daima benim ışığım ve yol gösterenim olacaksınız. Siz var olduğunuz sürece Aşeyra Aysu Asel köleniz hergün yeniden doğacak. İyi ki varsınız canım Efendim.
Aşeyra

Aşeyra'nın Yeni Yazıları (Hepsini Göster)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yorum
hilalsu: ŞUAN NERDE NE YAPTIĞINI ÇOK...
Aşeyra: Thanks a lot Janelle :)...
Janelle: Well I saw your falaka video a...
MasterDaPain: Yeni bir doğuş, yeni adımla...
Owk Simon: Merhaba Aşeyra hanım..İçin...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...
Aşeyra: Öncelikle Halit bey yorumunuz...
Aşeyra: Asya hanım desteklerinizden ...
Aşeyra: Bana tutkuyu da aşkı da Efen...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...