bir kölenin günlüğü

Üçüncü Kes Boşaldım (Mastürbasyon)

Mastürbasyon

Bu sabah uyandığımda zaten bir şeylerin anormal olduğunu anlamıştım 🙂 Fena bir boşalma isteği vardı bende. Karın bölgesinde kıpırdamalar, kalçalarımı oynattığımda bu kıpırdamanın çoğalması beni çıldırtıyordu. Arzularımı bir şekilde bastırdım ve her sabah olduğu gibi rutin bir hazırlanma süreci sonrası, evden çıktım.

Tabi her sabah olduğu gibi canım Efendime günaydın mesajı bıraktım. Her mesaj sonrası, tam olarak kaç kez bilmiyorum ama gözlerim ve kulaklarım hep telefonumda. ‘Ya mesaj gelirse ve ben bunu kaçırırsam’ modundayım 🙂 Mesaj gelir gelmez cevaplamak istiyorum, böyle yapınca sanki Efendime onu ne kadar özlediğimi ve kendisini bir an önce aklımdan çıkarmadığımı gösterdiğimi düşünüyorum.
Bütün gün Efendim benimle, bütün gün benim ne yaptığımı izliyormuş gibi hissediyorum. Adım başı kendisine ne yaptığımı rapor etmesem bile, beni adım adım takip ettiğini hissediyorum. Bazen öyle bir anlar oluyor ki, kendime bile şaşırıyorum.

Bugün otobüs durağına vardığımda, orada oturan elinde bavulu ile genç bir delikanlı vardı, yakışıklıydı yalan yok. Muhtemelen birçok kadının dönüp tekrar ve tekrar bakacağı bir erkek tipi vardır. Efendim olmasaydı, kesin dikkat çekebilmek için birçok şeyi yapardım. Belki de yanına oturur, yolculuk nereye diye ufak bir sohbet açmaya çalışırdım.
Efendim kancık köpek gibi kuyruk sallamamı istemediğini çok iyi biliyorum ve bunun cezası çok ağır olduğunu da söylemişti. Bu yüzden durağın en dip noktasına gittim, başımı eğdim ve otobüsün gelmesini bekledim. O an inadına hep Efendimi düşündüm, telefonu elime aldım ve eski mesajlarımızı okudum, bu hareket aklımın başka saçma sapan şeylerle ilgilenilmesini önledi.

Yüzlerle kilometre uzağız birbirimize, fakat onu kızdıracak veya üzecek şeylerden kaçınıyorum. Sadece hareketlerime değil, aklımın ve hayallerimi de kontrol etmeye çalışıyorum. ‘Rüyanda benden başkasını görürsen, karışmam’ demişti bir gün Efendim. O gün bunu dediğinde bir espri yapıyor herhalde diye düşünmüştüm. Fakat şimdi anlıyorum ki, bu gerçekten de öyle 🙂

Bir köle her an köle olabilmeli, Efendisine her an laik olabilmeli, Efendisi onun yanında olmasa bile.

Bütün gün cinsel dürtülerimi bastırmaya çalıştım. Sürekli aklım çantamda duran vibratörümde 😀 Keşke kullanabilsem biran önce normale dönsem diye düşünürken, mesai saatimin yaklaştığını fark ettim. Bir an önce eve gidip Efendime arzularımı anlatmam gerektiğini hissettim. Artık boşalmalıyım !!! Eve varır varmaz, daha hiçbir şey yemeden, Efendime bir mesaj gönderdim. Boşalma arzum tavan yaptığını ve vibratörü kullanabilmek için izin istedim. Elimde telefon, Efendimden cevap bekliyorum. Beklemek baya işimi zorlaştırdı, elimi amcığıma atmamak için zor tuttum. Aklıma bin bir şeytanlık geliyor. Sonuçta bugüne kadar ne zaman boşalmak için izin istediysem, izin vermişti Efendim. Şimdi neden izin vermesin?

‘Acaba cevabı beklemesem mi?’ Bunu aklımdan geçirdiğim an, kendimi tokatlamak istedim. Bu nasıl bir saçmalık, nasıl bir orosbuluk? Bekle! İşin ne?

Elimde telefonla odama geçtim ve Efendime bir sürpriz yapmak için hazırlandım. Efendim görselliği çok seven biri olduğunu biliyorum. Bu yüzden sevebileceği bir kaç resim çekmek istedim. Bunun için en seksi kırmızı ve kenarları siyah dantelli geceliğimi, altına siyah jartiyer çoraplarımı giydim. Boynuma önceden aldığım, taşmaya benzer bir kolyemi taktım (bu kolyeyi bazen dışarda günlük hayatımda da giyiyorum). Birde BDSM oyuncaklarımın arasından deriden ayak bilek kelepçelerimi aldım ve koltuğun üzerine attım kendimi. Ayak bilek kelepçelerimi taktım. İki bilekliğin arasında yaklaşık 7-8 santim zincir var. Elime telefonumu aldım ve Efendime güzel pozlar vererek resimler çektim.

Bondage fetişisti olan ben, bu durumdan pek bir haz aldım 🙂 Ayaklarımın birbirine bağlı olması, amcığımı daha da sulandırmaya yetti. Her an Efendimden olumlu bir mesaj gelebilir, bende bir an önce vibratörümü içime alabilmek için külot giymemiştim. Felaket ıslaklığımda vibratör nasıl kayar acaba, çok merak ediyorum. Efendime bir yandan resimlerimi gönderiyorum, bir yandan bir an önce boşalmak için can atıyordum.
Ve Efendimden beklenen mesaj geldi ‘Keyfine bak!’. Bu cümleyi asla ikiletmek istemezdim, fakat bazı nedenlerden dolayı boşalma keyfim yarım kaldı ve boşalamadım. Bunun vermiş olduğu sabırsızlık ve üzüntü ile Efendimden tekrar bir mesaj geldi ‘Selfbondage için kimden izin aldın?’

Evet, izin almamıştım. Çünkü sürpriz olacaktı. Fakat Efendime bunu bu şekilde söylemedim. İzin almadığımı söyledim ve özür diledim. Çok fazla düşünmeme izin verilmedi zaten, hemen cezam kesildi. Çok ‘sevdiğim’ raptiyeleri ‘en sevdiğim’ bölgeye, ayak parmaklarımın başladığı noktaya batıracaktım. Bir an önce cezamı yapmak istiyor ve yarım kalan işi bitirmek istiyordum. Raptiyeleri aldım ve çok acımasına rağmen bir anda batırmayı düşündüm. Bir an önce olsun bitsin istedim. Düşündüğüm gibide oldu. Raptiyeleri dezenfekte ettikten sonra ayaklarımın altına birer tane yerleştirdim. Topuklarımı yerden kaldırarak, raptiyelerin derimin içine girmesine sağladım. Hemen resimleri hazırlayıp Efendime gönderdim. Raptiyeleri çıkarıp ayak tabanlarıma önce ufak bir masaj yaptım. Ne kadar çok acımıştı.

Artık boşalmak istiyorum! Dayanılır gibi değil, olduğum yerde kıvranıyorum. Aklıma geldikçe daha da amım sulanıyor. Ve sonunda izin geldi. Boşalabilirim 🙂 İzini alır almaz nasıl fırladım, nasıl kendimi koltuğa attım hatırlamıyorum. Sırt üstü uzandım ve başladım vibratörün titreşimini amımda hissetmeyi. İnanılmaz güzel bir duygu. Ufak çocuğun eline, en sevdiği oyuncağı verirsiniz, çocuk havalara uçar ya! İşte bende o an öyleydim. Çok mutlu ve bir o kadarda heyecanlı. Vibratörü en derinliklerime sokarak, en derinliklerimden gelen bir orgazm ile kendime geldim.

Efendime mutlu şekilde bittiğimi ve rahatladığımı söyledim. Hiç beklemediğim bir mesaj aldım: ‘Henüz bitmedi. Vibratörünle tekrar boşalacaksın! Vibratör amındayken parmağının ucu ile göt deliğini okşayacaksın! Boşaldıktan sonrada aşk toplarını sokup 3 saat o şekilde duracaksın!’ Bugüne kadar arka arkaya hiç iki kere boşalmamıştım ki? Ayrıca bu kez parmağımla kıç deliğimi okşayacaktım. ‘Emredersiniz Efendim’ deyip, düşünceli bir şekilde tekrar koltuğuma geçtim. Sırılsıklam olmuş amcığıma dokundum ve parmaklarımı bir güzel ıslattım. Vibratörümü amcığıma sokup ardından ıslak parmağımın ucu ile göt deliğimi okşamaya başladım. Bu durumdan hiç hoşlanmadım. Bir an önce boşalayım bitsin istedim. Fakat kendimi zorladıkça, orgazmdan o kadar uzaklaşıyordum. Bu böyle olmayacaktı. Kapattım gözlerimi ve bu durumdan zevk almaya çalıştım. Ne kadar çabuk konsantre olursam, o kadar çabuk boşalabilecek ve görevim bitirecektim. O kadar zorlanmama rağmen, ikinci kez güzel bir orgazm gerçekleşti. Nefes nefese, titreyen bacaklarımla. Çok fazla vakit geçmeden emredildiği gibi aşk toplarını içime aldım.

Bu aşk toplarında ne var bilmem. Aşk toplarını içime aldıktan kısa süre sonra tekrar boşalasım geldi. Aşk topları içimdeyken kendimi fahişe gibi hissediyorum :)) 3 saat sonra Efendimden izin alarak üçüncü kes boşaldım. İnanılmaz bir gün.

Teşekkür ederim canım Efendim 🙂 İyi geceler

Aşeyra

Aşeyra

Siz daima benim ışığım ve yol gösterenim olacaksınız. Siz var olduğunuz sürece Aşeyra Aysu Asel köleniz hergün yeniden doğacak. İyi ki varsınız canım Efendim.
Aşeyra

Aşeyra'nın Yeni Yazıları (Hepsini Göster)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yorum
hilalsu: ŞUAN NERDE NE YAPTIĞINI ÇOK...
Aşeyra: Thanks a lot Janelle :)...
Janelle: Well I saw your falaka video a...
MasterDaPain: Yeni bir doğuş, yeni adımla...
Owk Simon: Merhaba Aşeyra hanım..İçin...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...
Aşeyra: Öncelikle Halit bey yorumunuz...
Aşeyra: Asya hanım desteklerinizden ...
Aşeyra: Bana tutkuyu da aşkı da Efen...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...