bir kölenin günlüğü

Doğru yolu bulacağım canım Efendim

BDSM – Bir kölenin yolu

BDSM – Bir kölenin yolu

Efendimden yine bugün azar işittim. Haklı olarak tabi!
Bir türlü şımarık tavırlarıma engel olamıyorum. Bugüne kadar hep çevremden şımartıldım. Hemen hemen der dediğim olmuştur. Ailenin küçük kız çocuğu, ne derse olur. Bu cümleleri çok duydum ailemden.
Küçüklüğümde çok şımarık yetiştirildim. Özelliklede babam beni çok şımartırdı, bir dediğimi ikiletmezdi. Babasının küçük şımarık kızıydım. Çocukluğum da mahalledeki erkek çocuklarından farkım yoktu. Genelde zaten hep erkek çocukları ile vakit geçiriyordum. Top oynardık, bahçelerden meyve çalardık. Bir kaç kez kolumu bacağımı kırdığım incittiğimde oldu. Her eve girdiğimde annemden azar işitirken, hemen babama sığınırdım. Çünkü o beni hep korurdu. ‘Bırak çocuk oynasın, çocukluğunu yaşasın’ derdi hep babam anneme. Bu şımarık tavrım hep olmuştur bende, hep üste çıkarım, benim dediğim olsun tavırları hep vardı bende.

Efendim benim bu tavırlarımı sevmiyor, biliyorum. Zaten son zamanlarımda hatalarımda bundan ötürüdür.

Bugün Efendim köle günlüğüm hakkında ilk kez eleştirdi. Bazı kelimeleri sansürlediğimden dolayı, Efendim bu cümleyi söyledi:
‘Sanki çocuk günlüğü okur gibiyim.’

Of… ! Bu cümle bende oturmuştu. Gücenmiştim bunu duyduğumda. Çünkü köle günlüğüm benim duygularımı ve hislerimi anlatabildiğim tek yer. Günlüğümde tüm hislerim ve Efendimle yaşadıklarım var. Ve Efendim günlüğüm hakkında böyle düşünmesi beni hem üzmüş, hem de sinirlendirmişti. Efendime karşı biraz alıngan cümleler kurdum.

‘Ne zaman biraz sert sözle girişsem alınıyorsun. Sana kızdığım zaman ne yapacaksın? Küsecek misin?’

Elbette ki küsmem Efendime, ne haddime. Bu cümleyi okuduğumda ne kadarda haklı olduğunu anladım. Alıngan tavrımı hissettirmemeliydim, bırak hissettirmeyi, alınmamalıydım. Çok saçma ve gereksiz yere Efendimi yordum. Bu sohbete hiç girilmemeliydi.
Bendeki şımarık kız çocuğunu artık bir kenara atmanın vakti geldi. Büyümeliyim artık belki de. Belki yeterince olgun değilim, çünkü bu güne kadar hiç böyle bir şeye gerek duymamıştım.
Bu olay beni bugün çok düşündürdü. Artık bir şeylerin değişmesi gerekiyordu.

Efendim beni hiç bir zaman sevgilim olmayacak. İlk başta bunu kabullenmekle başlamalıyım. Efendimi seviyorum, ona hayranım. Bunu da kendisi biliyor, söyledim. Fakat daha önceki günlüğümde de söylediğim gibi, Efendimin bana olan hislerini hiç bir zaman sözlü olarak öğrenemeyeceğim. O beni hiç bir zaman bir Sevgili veya aşık olduğu kadın gibi görmeyecek.

‘Benim görevim seni hoş tutmak değildir.’ dedi Efendim bugün bana. ‘Hoş tutulmak istiyorsan gönül eğlendirmeye git.’

Ben gönlümün hoş tutulmasını değil, ruhumun huzur bulmasını istiyorum. Fakat bir türlü bunu kabullenemiyorum. İçimde sürekli ikinci bir ses duyuyorum. Sürekli bana yapmak istemediğim şeyler yaptırıyor. Alışkın olduğum şımarık tavırlarımı, alıngan tavırlarımı hatırlatıyor ve öyle olmamı söylüyor. Ruhumu özgür bırakmama izin vermiyor. Sürekli kafamı kurcalıyor, beni sorguluyor. Bazen çok yoruyor beni. Artık onu dinlemek istemiyorum, sussun istiyorum. Bir itaatkârın en zor aşaması bu olsa gerek 🙂 Artık sadece itaat etmek isterken, bir yandan eski alışkanlıkları istemeden de olsa yapıyor insan. Bu bir anda yok edilmiyor.

İstemeden Efendimi üzüyorum, istemeden onun vaktini ve enerjisini harcıyorum. Artık bu saçmalıklara son vermeliyim. Daha dikkatli olmalıyım. Kendimle daha çok savaşmalıyım. Eğer Aşeyra isminin hakkını vermek istiyorsam, içimdeki sesi bir şekilde susturmalıyım.

Sanırsam bu gecelik yeterlidir. Daha yazacak çok şeyler var, fakat burada durup bu konuyu hazmetmek istiyorum.

Doğru yolu bulacağım canım Efendim

Aşeyra

Aşeyra

Siz daima benim ışığım ve yol gösterenim olacaksınız. Siz var olduğunuz sürece Aşeyra Aysu Asel köleniz hergün yeniden doğacak. İyi ki varsınız canım Efendim.
Aşeyra

Aşeyra'nın Yeni Yazıları (Hepsini Göster)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yorum
hilalsu: ŞUAN NERDE NE YAPTIĞINI ÇOK...
Aşeyra: Thanks a lot Janelle :)...
Janelle: Well I saw your falaka video a...
MasterDaPain: Yeni bir doğuş, yeni adımla...
Owk Simon: Merhaba Aşeyra hanım..İçin...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...
Aşeyra: Öncelikle Halit bey yorumunuz...
Aşeyra: Asya hanım desteklerinizden ...
Aşeyra: Bana tutkuyu da aşkı da Efen...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...