bir kölenin günlüğü

Günlüğümde ilk kelime

Günlüğümde ilk kelime
Günlüğüm artık online

Canım Efendim, bu günü uzun zamandır bekliyordum, köle günlüğüme ilk kelimeyi yazdığımdan beri aslında. Ne zaman ‘resmiyete’ geçeceğine dair size bir kaç kes sormuştum. Hatta bir keresinde ‘yazıların yeterince buna müsait değil daha açık ve net olmalısın’ demiştiniz. Bunu duyduğum günden beri her günlüğüme yazdığımda bu cümleyi hatırlıyorum. Ve aslında haklısınız. İlk yazılarımı okuduğumda biraz çekingen ve önemli kısımları kendimce sansürlediğimin farkına vardım. Halbuki günlük yazılarımda ruhumla göz göze geldiğim anlardır. Ve buna nazaran içimden geldiği gibi tüm çıplaklığı ile hislerimi yazmalıyım. Bunu yaptıkça özümü buluyorum, ruhumu daha yakından tanıyorum, adeta kendimi yeniden keşfediyorum. Bu bazen bende karmaşık duygulara vesile oluyor. Bunlarla mücadele etmekse beni daha da güçlendiriyor. Farkındayım!

Değiştiğimin farkındayım. Doğrumu değil mi bunun cevabını hala henüz kendime veremesem bile, en azından bunu zamanla öğreneceğimi biliyorum. Her ne kadarda siz bana doğru yoldasın deseniz bile, bunu kendim öğrenmeliyim. Kendi doğrularımı ve yanlışlarımı kendim yaşadıkça anlamalıyım. Bu demek değildir ki sizin bu konu hakkında söylediklerinize itimat etmiyorum. Aksine sizin desteğinize ve tecrübelerinize daima ihtiyacım var.

Bugün köle günlüğümü aktifleştirdiniz. Bunun sevincini ne kadar tarif etsem azdır. Bugüne kadar sizin ve benim arasında geçen her anımızı tanımadığım kişiler ortak olacaklar. Bun çok önceden biliyordum tabi, fakat şimdi aktifleşme gerçekleştiğinde hem sevinç, hem de tedirginlik yaşıyorum. Sevincim size ait olduğumu herkese gösterebilmek, tedirginliğim ise bazı şeylerin cevabını kendime bile veremezken dışardan bakan ve izleyen birinin ne düşündüğü? Bazen doğruyu ve yanlış ayırt edemediğim durumlarda beni bir yabancı okur nasıl anlasın? Bunları düşündüğümde illaki hoş olmayan, beklide sizi kötüleyen ve bizi anlayamayan kişiler yazacak. Böyle şeyler kafamı elbette ki karıştırmaz, sadece üzer. Benim hakkımda düşünülen kötü şeyler beni üzmez fakat sizin hakkınızda hoş olmayan düşünceler beni kahreder.

Siz beni ben yapan canımın gönlümün Efendisisiniz. Köle günlüğümle ilgili size belki gelecekte yapılacak olan her olumsuz bir cümle veya düşünce için kendimi sorumlu tutmaktan alamıyorum. Bu yüzden köle günlüğümle birlikte bir sorumluluk taşıyorum. Bugün bunun daha çok farkına vardım. Günlüğümde yazdıklarım ve paylaştıklarım benimle ve yaşadıklarımla ilgili fakat sizi temsil ediyor ve size hitap ediyor.

Benim tek temennim, okurların beni anlamaya çalışmaları ve ön yargılı davranmamaları. Çok şey talep etmiyorumdur umarım 

Aşeyra

Aşeyra

Siz daima benim ışığım ve yol gösterenim olacaksınız. Siz var olduğunuz sürece Aşeyra Aysu Asel köleniz hergün yeniden doğacak. İyi ki varsınız canım Efendim.
Aşeyra

Aşeyra'nın Yeni Yazıları (Hepsini Göster)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yorum
hilalsu: ŞUAN NERDE NE YAPTIĞINI ÇOK...
Aşeyra: Thanks a lot Janelle :)...
Janelle: Well I saw your falaka video a...
MasterDaPain: Yeni bir doğuş, yeni adımla...
Owk Simon: Merhaba Aşeyra hanım..İçin...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...
Aşeyra: Öncelikle Halit bey yorumunuz...
Aşeyra: Asya hanım desteklerinizden ...
Aşeyra: Bana tutkuyu da aşkı da Efen...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...