bir kölenin günlüğü

Karanlıklar İçerisinde

Karanlıklar İçerisinde
Bir gün daha sona erdi. Yine çok fazla duyguları aynı anda yaşadım bugün. Tam olarak nereden başlayacağımı da bilemiyorum, tek bildiğim şey köle günlüğümü özlemem ve uyumadan önce Efendimle karşılıklı oturup hislerimi anlatmak.
Evet, köle günlüğümü yazarken Efendimi karşımda hayal ediyorum. Sanki ben konuşuyorum, o beni cani gönülden dinliyormuş gibi. Hiç yorum yapmadan sadece dinliyor. İçimden geçenleri bir bir anlatıyorum.
Efendimin yüzünü hiç görmedim, her köle günlüğüm yazdığımda farklı bir yüzle karşımda oturuyor. Dün güzel yüzle karşımda oturan adam, bugün karanlıklar içerisinde oturuyor.

En iyisi en baştan başlamak 🙂

Güzel ve güneşli sabaha uyandım, bugün işe gidesim gelmedi. Şirketi arayıp gelemeyeceğimi söyledim. İşyerinde yönetici pozisyonda olduğumdan dolayı, bu çokta büyük bir sorun değil benim için. İlk işim her zamanki gibi Efendime günaydın mesajı yazmak oldu. Hafta sonu çok fazla sohbet edemediğimiz için, çok fazlada özlediğimi hissetim. Ve nedense bu sabah çok fena bir arzu ile güne başladım. En son Efendimin emri ile orgazm olmuştum. Tam olarak ne zamandı şuan hatırlayamıyorum, fakat hislerime göre oldukça uzun bir zaman geçmiş olmalı.
İzinsiz kendime dokunmak yasaktı, bu bir emirdi. Efendim olmadığı zamanlar, her istediğimde rahatlıkla boşalan ve kendimle vakit geçirdiğim zamanları zevkle yaşıyordum ve severek mastürbasyon yapıyordum. Efendim olduğundan beri, anca emir geldiğinde bunu yapabiliyorum. Ya bugün Efendimden gelen emri bekleyecektim, ya da boşalmak istediğimi söyleyecektim ki, bu benim için oldukça zor bir seçenekti. Zor olmasına rağmen yapmaya karar verdim.

Efendimin keyfi yerindeydi bugün 🙂 En azından ben öyle hissetim.

Boşalmak istediğimi ilk kez birine söylüyordum, çok yeni bir olaydı bu benim için.
Efendimin hoşuna gitti bu talebim ve onayladı. Fakat önce ayak tabanlarıma 10ar kes kemerle sertçe vurup öyle mastürbasyon yapabileceğimi söyledi. Zaten sadece mastürbasyon olsaydı şaşardım 😀
Ev ve durumum müsait olmadığı için, bunu şuan yapamayacağımı söyledim ve merhametine sığındım. Efendim merhametini gösterip, falaka yerine raptiyeleri ayak tabanlarıma yerleştirip o şekilde boşalmamı emretti. Başka çare yoktu, emir geldi ve bende zaten boşalmak istiyordum. Artık ne olursa olsun yapacaktım. Gözlerim kararmıştı sanki.

Ayak tabanlarımı dezenfekte etmekle başladım. Sabırsızlanıyordum! Biraz sonra ‘rahata’ kavuşacaktım. Raptiyeleri yere koydum ve ayak tabanlarımı yerleştirdim. Bu işleme artık o kadar çok alışmıştım ki, düşünmeden ayağa kalktım ve raptiyelerin tabanlarına batmasına izin verdim. Nefesimi tuttuğumu hatırlıyorum sadece. Yine ufacık raptiyelerin verdiği kocaman acıyı en derinliklerimde hissediyorum. Çok fazla bekleme ‘artık zamanı geldi’ dedim. Sulanmış amımı okşamaya başladım. Topuklarımda acıyı hissetmemek için daha sert ve daha hızlı okşamaya başladım kendimi. Bu sanki iyi bir yöntemdi. Zevk ve mutluluk hissi, acı hissini bastırmalıydı, başka türlü olacak gibide değildi zaten.

Gözlerimi kapattım ve Efendimi hayal ettim karşımda. Beni o durumda izlediğini hayal ettim. Sadist ruhlu Efendim beni o pozisyonda görmesi, onu mutlu ettiğini ve ona bu durumum zevk verdiğini hayal ettim. Efendimle karşılıklı kendimize mastürbasyon yapar olduk bir anda hayalimde. Efendimin ellerini hayal ettim, kendine zevkle dokunması ve gözleri benim üzerimde olması, bana raptiyeleri tamamen unutturdu.

Kısa süre sonra yoğun bir sarsılma ile kendimi bir anda odamda buldum. Titreyen nefesimle, titreyen bedenimle yalnızdım. Efendim yoktu yanımda… o an hem orgazmın verdiği mutluluk, hem de Efendimin yokluğu beni üzüntüye boğdu.
O an topuklarımdan gelen aşırı derecede acıma hissi ile kendime geldim ve bir anda kendimi yerde buldum. Raptiyeleri dikkatlice çıkarttım. Ayaklarımın tabanlarına göz gezdirdim. 3-4 siyah noktalar ve tam ortasında kırmızı nokta. Siyah noktalar bir önceki ‘raptiye uygulamalardan’ kalma, kocaman kırmızı nokta ise Efendimin yeni eseri 🙂

Efendime yeni eserini resimledim ve kendisine gönderdim 🙂

Tüm gün Efendimle sohbet edemedik, halbuki her 10dk bir telefona bakıyordum.
Acaba napiyordu, kimlerleydi, neredeydi, sürekli bu sorularla meşgul oluyorum son zamanlarda. Önceki yazılarımda da dediğim gibi, Efendim hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim. Bu yüzden kendi kendime gün boyunca bir takım kurgular kuruyorum.
Gece oldu hala Efendimden bir haber yoktu. Çok özlüyorum. Hep yanımda olsun istiyorum. Benimle sohbet etsin, benimle şakalar espriler yapsın, beni kızdırsın, hep bana raptiye uygulamalar yapsın ama yeter ki yanımda olsun istiyorum.
Beklenen mesaj geldi. O kadar bir mutlu oldum ki o an, bunun tarifi edilemez. Saat çok geç olmasına rağmen uykum bir anda dağıldı Efendimi görünce. Sohbete başladık… fakat bu sohbetimiz ne yazık ki çok kısa sürdü çünkü ikinci bir görev gelmişti.

Tabanlara Raptiye Raptiyeleri bu kez topuklarıma değil de, parmakların başladığı kısma batırıp öyle orgazm olacaktım. ‘Bu da nerden çıktı şimdi’ diye düşünürken, bir anda ayak tabanlarım sızlamaya başladı. Efendimin merhametine sığınarak yalvarmaya başladım, çok acıyacağını biliyordum. Ayrıca boşalmakta istemiyordum, sabahki yetmişti. Acı ile boşalmak çok zor, sabahki olay geldi aklıma, zevk ve arzu hissini çoğaltıp, acı hissini bastırabiliyordum. Fakat şuan orgazm isteği yoktu. Nasıl yapacaktım bunu? Ne kadar yalvarsam da nafile, bu işi yapacaktım.

O an kendime küfürler saydırdım ‘ne diye raptiyeleri şirketten eve getiriyorum. Valla ben kaşındım, birde gururla söylemem yok mu, -Efendim siz arzu edersiniz diye raptiyeleri çantama attım- iyi halt ettin Aşeyra. İyi bok yedin. Al şimdi şok raptiyeleri bir tarafına.’

Kendi kendime kızarken, kendimi odamda buldum. Bir elimde raptiyeler, diğer elimde kolonya (dezenfekte için). Ev terliğimden ayaklarımı çıkardım. Başıma ne geleceğini bildiğim için, ayak tabanlarımı okşamaya başladım. Bir yerden cesaret almaya çalışıyorum. Beynimin en derinliklerine giriyorum fakat cesareti bulamadım.

‘Ah benim salak kafam !!!’

Raptiyeleri yerleştirdim, yerleştirdiğimle acıyı hissetmem aynı anda oldu. Raptiyelerin o iğrenç sivri uçları yok mu? İçime kadar işliyor bu acı. Ağlamamak için, bağırmamak için kendimi zor tutuyorum. Dizlerim titremeye başladı… o an iki kimliğim vardı odamda. Birisi ‘yapma, bırak şunu, saçmalıyor, canın acıyor’… diyor; diğeri ise ‘hadi Aşeyra, Efendin için, kendin için dayan’… diyor !

Sabahki yaptığım raptiye uygulama böyle değildi. Efendimi hayal ettim ve yaptım. Şimdi ise Efendimi arıyorum. Bu iki kimliğimden başka hiç kimse yoktu, etrafım karanlıktı.

Keşke siz olsaydınız Efendim. Siz olunca her şey çok daha kolay oluyor. Fakat sizi bulamadım. Sadece acıdı, canım çok acıdı Efendim. İki kimliğimle savaş içeresindeydim. Bu durumda birde benden boşalmamı istediniz. Zaman geçtikçe daha çok acıyor, daha çok içim parçalanıyordu. Sizin için yapmalıydım bunu biliyorum.

Parmaklarımı amımın üzerinde gezdirdim, ne kadar yabancıydı. Parmaklarım, kadınlığım bana ait değildi. İstemiyordum kendime dokunmak ve bundan haz almak istemiyordum. Çok acıyordu. Kapattım gözlerimi, Efendimi aradım. Fakat sadece acı vardı, öfke vardı, hırs vardı… kendime tecavüz eder gibi orgazm oldum. Orgazm oldum mu, olmadım mı onu dahi tam olarak bilmiyorum. Arasında bir şeydi, belki de olduğumu düşündüm. Bilmiyorum! Aslında bilmekte istemiyorum. Utandım kendimden, kadınlık ruhumdan. Ayak tabanlarımı izlerken ağlamaya başladım ve beni rahatlattı.
Resimleri Efendimle paylaştım. Efendim memnundu benden ve gurur duyuyordu yaptıklarımdan. Bense kendimi iki raptiye tarafından tecavüze uğramış gibi hissediyordum.

Raptiyelerden nefret ediyorum ve bir daha onları görmek istemiyorum.

Ayak tabanlarım çok fena acıyor, ruhum sızlıyor!

Aşeyra

Aşeyra

Siz daima benim ışığım ve yol gösterenim olacaksınız. Siz var olduğunuz sürece Aşeyra Aysu Asel köleniz hergün yeniden doğacak. İyi ki varsınız canım Efendim.
Aşeyra

Aşeyra'nın Yeni Yazıları (Hepsini Göster)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yorum
hilalsu: ŞUAN NERDE NE YAPTIĞINI ÇOK...
Aşeyra: Thanks a lot Janelle :)...
Janelle: Well I saw your falaka video a...
MasterDaPain: Yeni bir doğuş, yeni adımla...
Owk Simon: Merhaba Aşeyra hanım..İçin...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...
Aşeyra: Öncelikle Halit bey yorumunuz...
Aşeyra: Asya hanım desteklerinizden ...
Aşeyra: Bana tutkuyu da aşkı da Efen...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...