bir kölenin günlüğü

köleniz olarak kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim Efendim

Aşeyra Akel Aysu Kafamda şuan o kadar çok şeyler var ki size söylemek istediğim. ‘Yine mi teşekkür edeceksin’ diyeceksiniz belki de. Fakat beni köleniz olarak kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim Efendim.

Size açıldığım günü aklıma getirdikçe, çok heyecanlanıyorum ve farklı duygular içeresine giriyorum. O gün ki ellerimde oluşan titreme geliyor aklıma. Korku, heyecan, mutluluk… hepsi bir arada.
O gün nasıl karşılarsınız, nasıl tepki vereceğinizden çekindim. Kabul edilmeme korkusu vardı. Ve kurulan sohbet/paylaşım yok olacak diye çok endişelenmiştim. Belki duygularımı ifade ettikten sonra beni görmek istemezsiniz korkusu çok yoğundu. ‘Benim ne haddime size köle olmak’ düşünceleri beni çıldırttı adeta.
Fakat konuşma içeresinde öyle bir an geldi ki, nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum. ‘Pısırık’ kelimesini duyduğum an, benim şalterler koptu sanki. Sinirlendim, öfkelendim… çünkü size açılmak benim için zordan da öteydi belki de. Tüm duygularımı size anlatırken, o kelimeyi duymak beni çıldırttı sanki. Sinir ve öfke, korkumu yenebilmeme yardımcı oldu da diyebilirim.
Sonrasında verdiğiniz ilk görev 🙂 Hala tadı damağımda Efendim. Gizlice tuvalete gitmem ve sizin emrettiğiniz için, sizi hayal ederek ve bunu biliyor olmanız benim kendimi tatmin edebilmem ve sonucunda boşalabilmem… inanılmaz bir duyguydu. O kadar karmaşık duygular içeresinde hala nasıl orgazm olduğumu bilmiyorum. Bu kadar aklımda duygular varken orgazm olabileceğimin kapasitesinde olduğumu bile bilmiyordum. Sayenizde öğrenmiş oldum Efendim.

Doğum gününüzde telefon görüşmemizde çok çocukça davrandığımı düşünüyorum. Saçmaladım çok. Daha sonra bunun farkına vardım. Birde o akşam telefonda ‘çok düşünüyorsun, bu da hoşuma gitmiyor’ demiştiniz. Bunun acısını bugün sizinle konuşurken tattım…
Pazar gecesi sizden haber alamamak beni çok üzmüştü Efendim. Kaç kez elim telefona gitti, bilmiyorum. Sizden bir mesaj bu kadar önemli olabileceğini tahmin etmemiştim.

Sizinleyken hata yapmamak için çok kasıyorum kendimi ve bu da çok saçma hatalara neden oluyor. Dediğiniz gibi çok düşünüyorum, çok fazla mantık yürütüyorum. Lütfen beni bağışlayın Efendim, bugünkü konuşmayı hatırladıkça utanıyorum desem yeridir. Bilmiyorum neden, belki kendimi size layık göremiyorum ve bu yüzden inanılmaz kafa yoruyorum hata yapmamak için. Lütfen beni yanlış anlamayın, siz her şeyin en iyisine en güzeline laiksiniz, beni köleniz olarak seçmekle beni ne kadar mutlu ettiğinizi tarif edemem. Günlerdir, haftalardır, aylardır bunun hayallerini kuran biriyim. Nasıl bir psikoloji içeresindeyim henüz çözmüş değilim… sizin yardımlarınıza sizin yönlendirmelerinize ihtiyacım var Efendim 🙂 Sizin tecrübeleriniz, önerileriniz, beni şekillendirmenize ihtiyacım var. Size layık olabilmek için, istediğiniz ve arzu ettiğiniz köleniz olmayı çok arzuluyorum. Ve asla bir BDSM fantezisi olarak görmüyorum bu hislerimi. Ruhumun en derinliklerinden gelen bir arzudur bu. Size hayranım Efendim. Daha sizinle iki çift kelime paylaşmadan hayran oldum. Yaptığınız çalışmalara bakarak hep kendimi hayal ettim. Böyle hayal kurarken bir anda kendimi huzurunuzda buldum 🙂 Benim için paha biçilmez, tarifi edilemez bir gelişme.

Beni anladığınızdan eminim Efendim. Ve bilin ki bu hislerim sadece lafla değil, en derinliklerimden gelen duygulardır. Ruhumu size teslim etmek istiyorum, sizin ellerinizde şekillensin…

Sesli olarak görüştüğümüzde kendimi ifade edemeye bilirim, bazen kelime hazinem yetersiz kalıyor. Ve bu yüzden bana günlük yoluyla duygularımı paylaşma imkanını verdiğiniz için size minnettarım Efendim 🙂

Saygılarımla, sizi hep düşünen köleniz…

Aşeyra

Aşeyra

Siz daima benim ışığım ve yol gösterenim olacaksınız. Siz var olduğunuz sürece Aşeyra Aysu Asel köleniz hergün yeniden doğacak. İyi ki varsınız canım Efendim.
Aşeyra

Aşeyra'nın Yeni Yazıları (Hepsini Göster)

5 Responses to köleniz olarak kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim Efendim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yorum
hilalsu: ŞUAN NERDE NE YAPTIĞINI ÇOK...
Aşeyra: Thanks a lot Janelle :)...
Janelle: Well I saw your falaka video a...
MasterDaPain: Yeni bir doğuş, yeni adımla...
Owk Simon: Merhaba Aşeyra hanım..İçin...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...
Aşeyra: Öncelikle Halit bey yorumunuz...
Aşeyra: Asya hanım desteklerinizden ...
Aşeyra: Bana tutkuyu da aşkı da Efen...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...