bir kölenin günlüğü

Lavman (Enema)

Lavman

Korkulan gün geldi artık 🙂

Ve ilk kez bir lavman (İngilizce Enema) kullanacaktım. İsminde bile hayır yok ‘LAVMAN’ ne kadar kaba bir terim! Korkmamak elde değil. Ama yapacak bir şey yok. Lavmanı bana en yakın olan eczaneden aldım. Fakat o gün daha güzel görevlerim olduğu için (vibratör ve aşk topları) lavman görevimi gerçekleştiremedim. Buna üzüldüm diyemem aksine sevindim 😀

Aradan bir kaç gün geçti ve ben salak köle lavman görevimi tamamen unutmuşum. Efendim hatırlattı, fakat öyle bir hatırlattı ki…. ‘Eğer bu gece lavmanı doğru kullanmazsan, sana o kıçından çıkan suyu içiririm!’ dedi. Bu cümle karşısında ne diyebilirdim ki? Sustum! Ve görevimi yapmak için hazırlandım.
Nasıl yapacağımı bilmediğim için internetten bazı forumlarda ufak araştırmalarda bulundum. Tariflere baktıkça, okudukça daha da tuhaf hislere kapılıyorum. Bekledikçe ve bu işi uzattıkça iyice lavmana karşı negatif duygularım artıyor. İğrendiğimi de söyleyebilirim.

Bugüne kadar anal oyunlarına karşı hep isteksizdim. Yani, denemedim diyemem, denedim. Fakat bundan hoşlandığımı ve sürekli istediğimi söyleyemem. Tam tersi hiç hoşlanmadığımı ve canımın çok yandığını da söyleyebilirim. Anal cinselliği hatırladığım kadarı ile 2 veya 3 kez denedim. Yani demek istediğim şu ki, aşırı dar ve tecrübesiz bir kıç deliğine sahibim. Fakat Efendim anal oyunlarından hoşlandığını biliyorum. Yapacak bir şey yok. Anal oyunlarından önce temizlenmeliyim. Bunun içinde lavmanı kullanacağım.
Enema Lavman üç parçadan oluşuyor. Sert ve parmak kalınlığında uzun ucu, ona bağlı olan şeffaf plastik boru ve borunun ucunda plastik bir buçuk litrelik bir kap. Sert ucu kıçıma sokup daha önceden hazırladığım plastik kabin içeresinde ilaç ile karışık ılık suyu içime akıtacak ve böylelikle tuvalete gidip içim temizlenecekti. Ve bu işlemi yaparken en uygun pozisyon köpek pozisyonun olduğunu okudum forumlarda. Yani köpek pozisyonuna geçip, el üstünde değil de, dirseklerin üzerinde durup, sıvının içime daha rahat akmasını sağlayacaktım. Tabi teorik olarak her şey iyi güzelde, yaklaşık 10-15 dakika boyunca lavman bana, ben lavmana baktım 🙂 Fakat bir pozitif enerji alamadım ‘kendisinden’ bir türlü kaynaşamadık.

‘Hadi soyun bakalım Aşeyra, beklemenin uzatmanın bir anlamı yok, Efendin için temizlenmelisin, yoksa bir gün az sonra koca kıçından çıkan suyu Efendin sana afiyetle içirecek’ hayali bile midemi kaldırdı. Fakat bu cümlelerle motive etmeye çalışıyorum kendimi. Gerçekten de uzatmanın bir anlamı yoktu. Çünkü bunu yapmalıydım.
Soyundum, sıvıyı hazırladım, kabın içine döktüm. Sert plastik ucu elimle incelerken ‘aslında çokta kalın değil’ deyip, köpek pozisyonuna geçtim. Bu pozisyonda durunca kendime gülesim geldi 🙂 Ne varsa meydanda ve her uygulamaya müsait bir pozisyon. Aklıma tuhaf tuhaf şeyler geliyor! Efendim beni kıçımdan sikmek istediğinde bu pozisyonda becerir mi acaba beni? Ve kıçımı becerirken çok canım yanar mı? Veya Efendimin siki acaba çok kalın mı?

Kendime bir kez daha gülüyorum, düşündüğüm şeye bak. Şuan elimde parmak kalınlığında olan plastik uçtan daha kalın olacağı kesin… Kahkaha atmamak için kendimi zor tutuyorum…


Enema, lavman nasıl yapılır

Plastik ucu hafif kremledim ve köpek pozisyonunda elimle kıçımın deliğine doğru uzandım. Hafifçe dayadım ve hafifçe sokmaya başladım.
‘Lavmanın plastik ucu tamamen götüne girecek, biliyorsun değil mi?’ Efendimin bu cümlesi geldi aklıma ve birazcık daha sokmaya başladım plastik ucu. Bu işlemi yaparken kötü bir his yoktu, yani acımadı sadece tuhaftı. Karnım guruldamaya, içime akan sıvı karın boşluğumu doldurmaya başlıyor. Bir şişkinlik hissettim. Tam tarif edemiyorum. Sıvının içime aktığını hissetmedim, fakat karın boşluğumun dolduğunu ve içimde bir gerilme hissetim. Sıvı içime aktıkça, tırsmaya başladım. Ne bileyim, ya bağırsağım bir tarafı yırtılırsa? Ya ben buracıkta bayılırsam bu pozisyonda, kıçımda bir plastik uç ile ölmek istemiyordum :))) Böyle saçma sapan şeyler geldi aklıma. Yine kendime gülmeye başladım.

Başımı kaldırım kapıda asılı duran kaba baktığımda, içindeki sıvının yaklaşık üçte birinin içime aktığını gördüm. Herhalde yeter deyip, yavaşça plastik ucunu çıkartım kıçımdan. Hemen yani başımda duran klozete bakıyorum. Hemen kalkıp klozete oturmayı planladım. ‘Bu kez de acaba kalktığım gibi sıvı dışarı akar mı?’ diye korkusu sardı beni. Ya klozete kadar yetişemezsem, etrafı batırırsam?

Ne kadar iğrenç bir işlem bu ya !!!!

Bunları düşünürken, karnıma ağrılar girdi. Zamanı geldi herhalde çabuk olmalıyım. Dikkatli fakat acele ile köpek pozisyonumdan kalktım. Dik durmamaya özen gösterdim bu arada, ne olur ne olmaz diye :)) Ve klozete oturdum.
Hayatımda bu kadar iğrenç bir şeyin yaşayacağımı düşünmemiştim 🙂 Kıçım resmen işiyor. (Tabi bu kısmının detayına girmeyeceğim) 🙂 Bu işlemi 2 kez daha yaptım ve artık içten temizlendiğimi düşünüp Efendime mesaj gönderdim, klozette yaşadığım hadiselerden bahsettim. Aferin mesajımı da aldım tabi 😀
Saymayı bıraktım, fakat yaklaşık 5-6 kez daha klozete gittim ve bütün gece karnımdan tuhaf guruldama sesleri geldi. Hiç bitmeyecek sandım.

Canım Efendim, acaba kıçımı temizleyen lavman gibi, beynimi arındıran bir alet de var mıdır ?? 😀
(bu konuyu da buraya nasıl bağladıysam artık 🙂 )

gucurgucur sevgilerimle köleniz Aşeyra 😀 İyi ki varsınız Efendim … 🙂 sizi seviyorum!

Aşeyra

Aşeyra

Siz daima benim ışığım ve yol gösterenim olacaksınız. Siz var olduğunuz sürece Aşeyra Aysu Asel köleniz hergün yeniden doğacak. İyi ki varsınız canım Efendim.
Aşeyra

Aşeyra'nın Yeni Yazıları (Hepsini Göster)

6 Responses to Lavman (Enema)

 • Bu isi efendinle yapmadiktan sonra bir anlami yokki bunun bunu sana efendinin yapmasi getekirdi anlattigin bu hikaye daha inandirici olurdu.Ben lavmani komeme bizzat yapmadiktan sonra bunun ne anlami varki.

  • MasterDaPain

   Merhaba Halit Bey, bu konuda ilk cevabı ben yazmak istiyorum. Kafanızın karışması normal ama inanmakta veya inanmamakta sizi ikna edecek değiliz. Bu günlükte anlatılan her şey gerçektir. Yapılan uygulamaların kayıtlarını bizzat ben alıyorum. Ama kölemin lavman yaptığı kayıtlarını paylaşamam. Peki kölem bunu neden yalnız yapıyor? Aşeyra’nın bu ilk döneminde zamanımızın bir fenomeni olan internetten başlayan bir köleliğin yolunu gösteriyoruz. Birçok uygulamaları kendisi yapıyor ama benim kontrolümün altında. Lavman uygulamasını kendisi doğru yapacağını, onun bilgi edindiği kaynakların doğru olduğunu bildiğimden dolayı yaptı. Ayrıca video görüntülü lavman uygulamanın yalnız nasıl yapıldığını gösteren onlarca videolar youtube da mevcuttur. Bunun dışında her sorusunda ve sorunda bana danışabiliyor. Bu ilk döneminde kölem Efendisine uzak bir mesafeden hizmet edecek ve gelişecek. Böylece kalplerin sınır tanımadığı vakit her şeyin mümkün olduğunu göstereceğiz. BDSM sadece bedenlerin bir arada olduğu bir odaya sınırlı değildir, BDSM bedenleri ve ruhları zaman ve mesafe tanımadan birleştire bilen bir güçtür. Buna inanarak Aşeyra günlüğünde sizinle yaşadıklarını paylaşıyor. Zamanla neden, neyin ne amaçla yapıldığı ortaya çıkacak.

   • cevap için tşkler.Aşeyra hanımın ilk döneminde oldugunu bilmediğim için o yorumu yapmıştım.Açıklamanızdan sonra tatmin oldum saygılar.

    • Aşeyra

     Öncelikle Halit bey yorumunuz için teşekkür ederim. Bir çok kişilerin günlüğüme karşı ön yargı ile yaklaşacağını bliyordum. Efendim bu konuda daima hazırlıklı olmamı istedi.
     Master DaPain benim ilk ve son Efendim, bu konuda kesin kararlığım. Ne yaşarsam kendisi ile yaşacağım için ilk dönemim internet ortamında olması benim açımdan büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Tüm görevlerim Efendimin denetimi altında gerçekleşiyor. Kendisine danışmadan, sormadan ve emin olmadan yapmıyorum. BDSMi büyük tutku ve aşk ile yaşadığımdan dolayı mesafelerin çokta bi önemi kalmıyor 🙂

 • Cok hos ve detayli anlatimin icin tskler Aşeyra. Ismini cok duydum Fanetiradyo yayinlarimizda. En kisa zamanda tanisiriz umarim 🙂 yolunda basarilar diliyorum!

  • Aşeyra

   Yorumunuz için teşekkür ederim Asya hanım. Bende büyük bir hayranlıkla radyo yayınlarınızı takip ediyor ve elimden geldiğince destek vermeye çalışıyorum. En kısa zamanda tanışmak dileyimle 🙂 sizinde başarılarınızın devamını dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yorum
hilalsu: ŞUAN NERDE NE YAPTIĞINI ÇOK...
Aşeyra: Thanks a lot Janelle :)...
Janelle: Well I saw your falaka video a...
MasterDaPain: Yeni bir doğuş, yeni adımla...
Owk Simon: Merhaba Aşeyra hanım..İçin...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...
Aşeyra: Öncelikle Halit bey yorumunuz...
Aşeyra: Asya hanım desteklerinizden ...
Aşeyra: Bana tutkuyu da aşkı da Efen...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...