bir kölenin günlüğü

Vibratörle Orgazm Olacaktım

Aşeyra Dildo HD

Sözde bugün biraz erken yatacaktım, mide bulantısı yine uyutmadı beni. Daha doğrusu uykum kaçtı, zaten iki gündür en sevdiğim görevimi yerine getiremedim. köle günlüğümü yazamadım. Aklım sürekli burada, bir kaç cümle yazıp doğruca yatağa gireyim 🙂

Efendimle birlikte günlerdir beklediğimiz paket dün öğlen saatlerinde şirkete gelmiş.
Bu sabah şirkettin posta departmanından aradılar. Genelde ofise ilk ben geldiğim için, diğer arkadaşlar gelmeden paketi almaya gitmek istedim. Koştur koştur merdivenleri indim. Paketin içinde internetten sipariş ettiğim, Efendimin benim üzerimde uygulayacak ‘oyuncakları’ vardı 🙂
İnternet sipariş ederken bile kıpkırmızı olmuştum, şimdi ise sipariş ettiklerim paketin içinde, artı ofis masamın üzerinde.
Önce paketi aldım yere koydum. Paketi tekrar kaldırırken çok hafif olduğunu hissettim.
‘Acaba sipariş eksik mi geldi? Ya Efendim sorarsa siparişlerin hepsi tamam mı diye, bakmadan nasıl bilecektim? Of ya !!!’

Aldım paketi koydum tekrar masanın üzerine, aldım elime makası ve dikkatlice kenarından açmaya çalıştım.
‘Ya gelen olursa? Ya gören olursa? …’
Titreyen ellerimle kısa bir uğraştan sonra paketi dikkatlice açtım. İçine bakar bakmaz çıplak kadın resmi gördüm.
‘Yuhh, bu nasıl bir ambalaj?’

Hemen elimi paketin kenarından söküp ambalajı ters çevirdim (sanki biri görecek, ne aptalım).
Elimle ambalajı tutunca, bunun içinde ‘Aşk Topların’ öldüğünü hissetim. Onun altında ise kocaman -BEN BURDAYIM- der gibi sipariş ettiğim vibratör vardı.
‘Yuh bu, ne kadar büyük?’

İyice heyecanlanmaya başladım. Terlemeye başladığımı hissetim.
‘Sakin ol Aşeyra, etrafta kimseler yok!’

Paketi dikkatlice kapattım, masamın altına koydum, üzerine de el çantamı koydum, açılmasın diye 🙂
Efendime günün ikinci SMSini gönderdim. Paket geldiğine dair müjdeyi verdim. Efendimde buna sevinmişti. Gün içeresinde şirkette rutin işlere konsantre olmaya çalıştım, fakat aklım sürekli masamın altında duran paketeydi. Biri yüz ifademde anlayacakmış gibi, kimsenin yüzüne bakamıyorum doğru düzgün. Hem utanıyorum, hem de içimde tatlı bir heyecan, adrenalin var.
Öğleden sonra Efendimle sohbet ettik. Sipariş ettiğimiz aletler hakkında konuştuk. Ben bu aletleri ilk kez kullanacağımı söyledim. Daha önce aklımın ucundan dahi geçmemişti, fakat şimdi sabırsızlanıyordum.

Aşeyra Dildo Efendimden ilk görevimi aldım, işyerinde uygun olduğumda vibratörle orgazm olacaktım. Şimdi her şey tamamda, aleti ambalajından çıkartıp nasıl tuvalete götürecektim? Herkesin içinde? Ufak Bir şeyde değil ki. Hem Efendimle güzel sohbetimize devam ediyoruz, hem de görevimi nasıl tamamlayacağımı düşünüyorum. Çözümü buldum 🙂 Mesai bitiminde paketle birlikte tuvalete gidecek, tuvalette görevimi tamamlayıp, oradan doğru şirketten çıkacaktım. Planım buydu!
Mesai bitimi yaklaştı. Efendimden izin aldım, hazırlanıp eve gidiyormuş gibi tuvalete saptım 🙂 Şimdi böyle rahat anlatıyorum da, o anki heyecanımı kelimelere sığdıramam.
Tuvalet kabinine girdim, paketi açıp rahatça ürünleri incelemeye başladım. Vibratör siyahtı, 13 cm uzunluğunda ve 2,5 cm çapında. Gayet başarılı bir şeye benziyordu. Fakat malesef piller yoktu ambalajın içinde.
Diğer ürün ise aşk topları idi. Siyah silikondan 4 tane birbirine silikon iple bağlı farklı boyutlarda toplar. Çok uzun ve çok büyüktü, ayrıca silikondan olmalarına rağmen baya sertti. Aşk toplarını hemen çantama attım. Elime vibratörü aldım ve daha detaylı incelemeye çalıştım. ‘Bununla boşalmak nasıl bir şeydir acaba’ diye düşündüm. Hiç sike benzemiyordu, daha çok devasa bir kalemi andırıyordu 🙂

Vibratörü incelerken, boşalma isteğimin yükseldiğini hissetim. Önce ayakkabılarımı çıkardım, pantolonumu, külotumu ve tişörtümü çıkardım. Efendim görevlerimi olabildiğince çıplak yapmamı emretti. Hafif heyecandan ve adrenalinden terlemiş ensemde, hafif soğuğu hissetim. Tüm tenimin diken diken olmasını sağladı.
Vibratörü önce dilimle ve dudaklarımla ıslattım. Ardından göbeğimden sürterek amıma sürtmeye başladım… Derin derin nefes alarak, hafifçe vibratörü zorlamaya başladım. Amım ilk kez yabancı bir aletle tanışıyordu. Sırılsıklam olmuşum… arzulu ve istekli… !!

Sert aleti olabildiğince dikkatlice içime aldım, sertliği daha önce hiç keşfedilmemiş bir noktaya ulaştı. İnanılmaz zevk verdi bu bana. Bu zevk vibratörü biraz daha zorlamama neden oldu. O an anladım ki, bugüne kadar hiç bu kadar uzunlukta olan sikle sikilmemişim. En derinliklerimde hissettiğim zevk bambaşka bir şey, daha çok bastırmaya çalıştım. Gözlerim kararıyor zevkten. Yine kendi dünyamdayım, etrafım karanlık. Efendimi arıyorum…

‘Efendim, Efendim, Efendim….’

Saçlarımı okşadığını ve beni zevk içinde nasıl kıvrandığımı izlediğini hayal ediyorum. Hayal ettikçe daha çok kıvranıyorum, kıvrandıkça içimdeki sertlik eziliyor, ezildikçe dizlerim zevkten titriyor. İnlememek için kendimi zor tutuyorum. Sırtımı soğuk duvara yasladım, elimle vibratörü aynı ritimde amcığıma sokup çıkardım sürekli. Çıldıracak gibiyim.
Dayanamadım ve ritmi bozmadan, uzunca bir orgazm yaşadım, içimde deprem olurcasına kasılmalarım tüm bedenimi ele geçirdi…
Bu inanılmaz boşalmadan sonra aceleyle giyindim ve tuvalet kabini terk etmeden önce ıslak vibratörümü ağzımla temizledim. Canım Efendimin istediği gibi 🙂

Şirketten eve gidene kadar, acaba titreşimle nasıl orgazm yaşanır diye meraktan çatlayacaktım neredeyse. Eve varır varmaz ilk işim pil aramak oldu. İki tane pil buldum ve odama geçtim kapıyı kilitledim. Külot ve sütyenle yatağıma oturdum. Vibratörü elime aldım pilleri taktım ve titreşimi açtım. Avucumun içinde titremeye başladı…

‘Woow harika bir şey bu !’

Fakat denemeden önce Efendimden izin almalıyım, hemen kaptım telefonu ve mesaj attım.

‘Umarım mesajımı görür. Ya hayır derse? Ya bekle derse? Off !!’

Kısa süre sonra cevap geldi. Vibratörle boşalabilirdim, fakat orgazmdan sonra aşk topların hepsini amıma sokacaktım ve çıkartmayacaktım.
Hemen çantamdan aşk toplarını çıkarttım, çok uzun…

‘Vibratörden de uzun, hepsi nasıl girecekti??’

Aşk toplarını kenara koydum, önce merakımı gidermeliydim, sonra aşk toplarını düşünürüm artık.
Aceleyle külotumu çıkarttım, vibratörün titreşimini açtım ve amcığımın üst kısmına ve dudaklarının üzerinde gezdirdim. Harika bir şeydi bu. İyice sulandığımı hissediyorum, iyice zevke geliyorum. Vibratörle amımın dudaklarını araladım, hafifçe ve dikkatlice klitorisime değdirmeye başladım. O an yatağın üzerinde gerilmeye başladım zevkten. Hafifçe en hassas noktama bastırıyorum. Nefesim derinleşiyor hızlanıyor. Daha fazlasını istiyorum, içimin dolmasını arzuluyorum. Vibratörü amcığımın deliğine doğru sürterek götürüyorum. Ve daireler yapıyorum vibratörün sert hafif sivri titreşimli ucu ile. Bu pozisyona çok fazla dayanamadım ve deliğimi doldurmaya başladım. Bir hamlede tüm vibratörü sokuyorum amıma. Vibratörün sesi kısılıyor, artık içimi titretiyordu.

‘Mhhmm !!!’

İnlemelere başladım, kendimden geçiriyorum. İyice sulandı amım, vibratörü sakince sokup çıkarınca ne kadar sulandığını duyabiliyorum. Zevkten vıcık vıcık olmuş. Daha önce bu kadar sulandığımı hatırlamıyorum.
Benim için bu zevk tamamen yeni olduğu için çok fazla dayanamadım, çok kısa sürede kendimi tutamadım ve dehşet bir orgazma şahit oldum. Kendime inanamadım. Yatağımdaki uzun soluklu kasılmalarımı, en derinliklerimden gelen titremeyi hiç bir zaman unutamayacağım. Nefes nefese elimde vibratör, ayrık bacaklarla yatağımda yığılıp kaldım. Ne kadar sürdü bilmiyorum bu durumum.
İyice dinlendikten sonra, başımı yana çevirdim ve aşk toplarını gördüm… Asıl görev şimdi başlıyordu 😀

Aşeyra Aşk Topları Boşaldıktan sonra amım çok hassas olduğundan pek dokunmayı sevmiyorum. Fakat şimdi bu kocaman ‘aşk’ toplarını sokacaktım içime. Yapacak bir şey yoktu. Hazır ıslakken sokup kurtulayım dedim.
İlk iki top beni zorlamadı. Üçüncü top için kalkmam gerektiğini hissettim. Çünkü yattığım yerden girmeyecekti belli. Yatağım üzerinde dizlerimin üzerine çöktüm, bacaklarımı olabildiğince açtım. Bir elimle am dudaklarımı açıp, diğer elimle de üçüncü (en büyük olan) topu sokmaya çalışıyordum. Üçüncü top canımı yakmaya başladı, amımı iyice germeye başladı, kaç cm çapında bilmiyorum fakat vibratörün iki katı vardır. İyice bastırdım ve sonunda 3üncü topta girdi. Çok itici bir his oluşturdu bu bana. Daha 4üncü (ufak olan top) dışarda sallanıyordu bu da girecekti.

‘İçimde buna da yer var mıydı?’

Yer olmasa da artık mideyi delecekti başka çare yok 😀 Efendim emretti!
Parmağımla ite ite, zorlaya zorlaya 4üncü topuda soktum. Tüm topları içime aldığıma inanamıyordum. Bu kadar büyük bir şeyi nasıl olurda hepsini sığdırabilmiştim? Fakat şimdi ayağa kalkmaktan çekindim, yatmaktan çekindim, kıpırdamaktan çekindim. Acıyacak diye düşündüm. Dikkatlice ayağa kalktım. Tarifini edemeyeceğim tam olarak. Topları tek tek hissedemiyordum içimde, fakat içim doluydu. Sanki birisi pompa ile hava basmış gibi içimde şişkinlik vardı. Hani çok yemek yenirdi, mide de şişkinlik olur ya, onun gibi bir şey fakat mide de değil :))

Yürürken sanki kıçım da uzun bir değnek varmış gibi. Dimdik yürüyorum, ayak parmak uçlarımda, ayaklarım hafif ayrık :))) Kendi kendime bu halime güldüm.
Biraz zaman geçince bu hisse alışmaya başladım. Acımıyordu. Tuhaf bir his fakat acımıyordu.

Yaklaşık iki saat sonra, aşk topların ne demek olduğunu anladım 😀 İki saat içeresinde tam 3 kes külotumu değiştirdim. Bu kadar am suyu üretebileceğimi düşünmemiştim. Sulandıkça sulanıyor, her adımda, her hareketimde içimde kıpırtı oluyor.

Aklımda Efendim, aklımda boşalmak, aklımda rahatlamak, aklımda sex !!!!!!!!!!!!!!

‘Ne oluyor bana ya! Sex manyağı oldum!’

Boşalmalıydım, Efendime ulaşmalıydım. Efendimden izin aldım, fakat boşalırken aşk toplarını çıkartmayacaktım.
‘Çıkartmak isteyen kim :D’

VideoHD Video

Yatağıma geçtim, çırılçıplak soyundum. Kendime dokunmak istiyordum, delice dokunmak ve delice orgazm olmak. Beynimin içinde başka hiç bir şey yoktu sadece boşalmalıydım.
Parmağımı klitorisime götürdüm ve klitorisimi uyarmaya başladım. Islaktı çok! Klitorisimi okşadıkça kıvranıyordum. Bacaklarımı birbirine sürtüyorum. İçimdeki topları amcığımla eziyordum, birbirine çarpıyorlardı sanki. Kalçamı iyice sağa sola kıvırdım. Klitorisimi çok fazla uyarmaya gerek duymadım. İçimdeki toplar beni orgazm edecekti. Bunu istiyordum.

Bacaklarımı iyice birbirine yapıştırıyorum, ayaklarımı geriyorum, arada yan dönüp topların daha çok sıkışmasını sağlıyordum.
Ve beklediğim, istediğim an geldi. En derinliklerimden gelen bir kasılma ile başladı, kasılma tüm bedenimi ele geçirdi, tüm bedenim gerildi, uzunca bir orgazm yaşadım, uzunca içimdeki kasılmaları dinledim.

Bana bu güzellikleri yaşattığınız için teşekkür ederim Canım Efendim 🙂

Sizi hep arzulayan köleniz Aşeyra

Aşeyra

Aşeyra

Siz daima benim ışığım ve yol gösterenim olacaksınız. Siz var olduğunuz sürece Aşeyra Aysu Asel köleniz hergün yeniden doğacak. İyi ki varsınız canım Efendim.
Aşeyra

Aşeyra'nın Yeni Yazıları (Hepsini Göster)

3 Responses to Vibratörle Orgazm Olacaktım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yorum
hilalsu: ŞUAN NERDE NE YAPTIĞINI ÇOK...
Aşeyra: Thanks a lot Janelle :)...
Janelle: Well I saw your falaka video a...
MasterDaPain: Yeni bir doğuş, yeni adımla...
Owk Simon: Merhaba Aşeyra hanım..İçin...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...
Aşeyra: Öncelikle Halit bey yorumunuz...
Aşeyra: Asya hanım desteklerinizden ...
Aşeyra: Bana tutkuyu da aşkı da Efen...
Aşeyra: Yorumunuz için teşekkür ede...